Kubek Azalia 330 ml - Flora

Kubek - Azalia z kolekcji Flora marki Royal Copenhagen. Seria, która zamienia stół w letni ogród pełen kwiatów, a każdy z nich symbolizuje coś innego.

Azalia: "Zależy mi na Tobie".

1055296
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
Bezpłatna dostawa
300,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Flora - kolekcja duńskiej projektantki Anji Vang Kragh jest nową wersją klasycznej zastawy Flora Danica, która powstała jako podarunek dla carycy Katarzyny II, a dziś jest najbardziej prestiżową i ekskluzywną propozycją manufaktury Royal Copenhagen. Inspirowana słynnym pierwowzorem kolekcja Flora to przedmioty o bardziej współczesnej linii, ożywione za sprawą wyobrażeń kwiatów. Cechą charakterystyczną kolekcji jest delikatny złoty pas podkreślający ukształtowanie poszczególnych elementów oraz ręcznie nanoszone zdobienia, które ukazują kwiaty w realistyczny sposób. 

Royal Copenhagen to legendarna, duńska manufaktura, która od ponad 230 lat jest dostawcą wykwintnej porcelany dla królewskiego dworu. Oficjalnie nazwana Królewską Fabryką Porcelany. Prócz samego dworu królewskiego miała także tak wyjątkowych klientów, jak Elton John czy Oprah Winfrey. Royal Copenhagen jest drugą w kolejności powstania manufakturą w Europie. 1790 roku Royal Copenhagen wprowadził swój słynny już serwis Flora Danica, który stał się jej wizytówką.

Opis

ProjektantAnja Vang Kragh
KolekcjaFlora
DekorAzalia
Pojemność0,33 l
Materiałporcelana
Nowość Promocja