Obniżka!

Podgrzewacz - Blaublüten

Produkt można bezpiecznie zmywać w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej.

41382-607671-15675
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h
Stan: Ostatnia sztuka.

Bezpłatna dostawa
461,00 zł
414,90 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 414,90 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Blaublüten, czyli "niebieskie kwiaty" to najwyższej jakości porcelanowa zastawa stołowa w eleganckim i deliktanym zdobnictwie. Motyw niebieskich, małych kwiatów będzie pasował szczególnie do jadalni w klimacie klasycznym, ale jest również przeznczony do ciedziennego użytku w każdej kuchni i jadalni.

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.
Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaBlaublüten
Materiałporcelana
Nowość Promocja