Obniżka!

Czajnik do herbaty 1l - Teaworld Tunis Weiss

Kolekcja Teaworld Tunis powstała po to, aby dać pełną radość z picia herbaty. Sprosta nie tylko codziennemu użytkowaniu, ale również wypełni każdą chwilę, w której raczymy się gorącym naparem i poczęstunkiem. To idealna kolekcja dla osób, dla których picie herbaty jest rytuałem.

46050-800001-14235
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h
Stan: Ostatnia sztuka.

Bezpłatna dostawa
369,00 zł
313,65 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 332,10 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Teaworld Tunis powstała po to, aby dać pełną radość z picia herbaty. Sprosta nie tylko codziennemu użytkowaniu, ale również wypełni każdą chwilę, w której raczymy się gorącym naparem i poczęstunkiem. To idealna kolekcja dla osób, dla których picie herbaty jest rytuałem. Łączy klasyczne piękno czystej porclany ze współczesnymi wymaganiami porcelany użytkowej.

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.
Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylNowoczesny
KolekcjaTeaworld Tunis Weiss
Pojemność1 l
Materiałporcelana
Nowość Promocja