Obniżka!

Dzbanek do herbaty 1,20L - Blaublüten

Produkt można bezpiecznie zmywać w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej.

41382-607671-14230
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
Bezpłatna dostawa
520,00 zł
468,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 468,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Blaublüten, czyli "niebieskie kwiaty" to najwyższej jakości porcelanowa zastawa stołowa w eleganckim i deliktanym zdobnictwie. Motyw niebieskich, małych kwiatów będzie pasował szczególnie do jadalni w klimacie klasycznym, ale jest również przeznczony do ciedziennego użytku w każdej kuchni i jadalni.

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.
Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaBlaublüten
Pojemność1,2 l
Materiałporcelana
Nowość Promocja