Egzotyczne drewno wkład do lampy zapachowej 500 ml - Maison Berger

Wkład do lampy zapachowej Egzotyczne drewno marki Maison Berger. Orzeźwiający i kojący zapach.Wyróżniającym składnikiem esencji Egzotyczne drewno jest zastosowany w nucie głębi charakterystyczny zapach drzewa cedrowego umiejętnie skomponowany z orzeźwiającym aromatem bazylii i zielonego jabłka w połączeniu z akcentami lawendy i paczuli.

Nasyć powietrze pięknym zapachem, oczyść otoczenie ze szkodliwych bakterii i pozbądź się niemiłych zapachów.  

115187
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

75,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Lampa zapachowa Berger to niezwykła konstrukcja. Korpus zawiera zbiornik na perfumy w którym zanurzony jest knot przez który olejek trafia do palnika na końcu konstrukcji. W wyniku wysokiej temperatury lampa uwalnia woń perfum i nie tylko odświeża, ale i dezynfekuje powietrze.

Francuska marka Maison Berger Paris powstała w 1898 r. i skupiała się na zapachach do wnętrz. Założycielem marki był aptekarz Maurice Berger, który wynalazł i opatentował pierwszą lampę oczyszczającą powietrze i do dziś produkowana jest według ówczesnego projektu.

Marka do współpracy pozyskała znanych projektantów jak choćby Lalique’a czy Galle. Dzięki nim mała lampka zapachowa o aptecznym rodowodzie urosła do rangi dzieła sztuki, stając się przedmiotem pożądanym w najelegantszych paryskich salonach. Ambasadorką marki była nawet sama Coco Chanel.

Obecnie lampy zapachowe Maison Berger można wybrać z bogatej oferty wzorów dekoracyjnych. Flakoniki są szklane i porcelanowe, skromne i bogato zdobione kamieniami szlachetnymi i stanowią dziś niezbędny element designerskich wnętrz.

Opis

Pojemność0,5 l
ZapachOrzeźwiający

Produkty powiązane

Nowość Promocja