Zapach lasu - wkład do lampy zapachowej 1000 ml - Maison Berger

Wkład do lampy zapachowej Zapach lasu marki Maison Berger, rozpoczyna się słonecznymi i morskimi nutami zwieńczonymi skórką bergamotki i egzotycznym akcentem, który wnosi ananas. Następnie kwiatowe zapachy lawendy i innych kwiatów stopniowo narzucają się, zwiększając moc tego zapachu. Bardzo drzewna podstawa cedru i drzewa sandałowego została podkreślona przez bursztyn, nadając całości pewną harmonię. Znajdujesz się na przemian blisko wybrzeża w środku lata, w pachnącym ogrodzie kwiatowym, ale także w lesie pełnym drzew i paproci. Węchowa eksploracja, która przemawia do Twojej wyobraźni. 

116081
Stan: Wysyłka do 14 dni

120,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Lampa zapachowa Berger to niezwykła konstrukcja. Korpus zawiera zbiornik na perfumy w którym zanurzony jest knot przez który olejek trafia do palnika na końcu konstrukcji. W wyniku wysokiej temperatury lampa uwalnia woń perfum i nie tylko odświeża, ale i dezynfekuje powietrze.

Francuska marka Maison Berger Paris powstała w 1898 r. i skupiała się na zapachach do wnętrz. Założycielem marki był aptekarz Maurice Berger, który wynalazł i opatentował pierwszą lampę oczyszczającą powietrze i do dziś produkowana jest według ówczesnego projektu.

Marka do współpracy pozyskała znanych projektantów jak choćby Lalique’a czy Galle. Dzięki nim mała lampka zapachowa o aptecznym rodowodzie urosła do rangi dzieła sztuki, stając się przedmiotem pożądanym w najelegantszych paryskich salonach. Ambasadorką marki była nawet sama Coco Chanel.

Obecnie lampy zapachowe Maison Berger można wybrać z bogatej oferty wzorów dekoracyjnych. Flakoniki są szklane i porcelanowe, skromne i bogato zdobione kamieniami szlachetnymi i stanowią dziś niezbędny element designerskich wnętrz.

Opis

KolekcjaZapach lasu
Pojemność1 l
ZapachOrzeźwiający

Produkty powiązane

Nowość Promocja