Porcelanowa figurka "Sikorka" za fabryki AS Ćmielów. Wzór pochodzi z roku 1960.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana jest w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka Łabędź czarny, wykonana tęcznie przez manufakturę AS Ćmielów. Wzór pochodzi z roku 1960. Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka Sowa fabryki AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1958. Projekt Hanny Orthwein.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe
Porcelanowa figurka "Sówka" zaprojektowana przez Adama Spałę i wytworzona w Manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 2009.Figurki posiadają indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowane w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Kulik" AS Ćmielów. Wzór pochodzi z roku 1958.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.Figurka "Kulik" występuje w dekoracjach:-biała-czarna, w paski
Porcelanowa figurka "Gołębie" zaprojektowana przez Henryka Jędrasiaka i wyprodukowana w Manufakturze AS Ćmielów. Wzór pochodzi z roku 1959.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Paw" zaprojektowana przez przez Mieczysława Naruszewicza i wytworzona w Manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1965.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Perkoz" zaprojektowana przez przez Mieczysława Naruszewicza i wytworzona w Manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1957.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka AS Ćmielów przedstawiająca Bociana, jeden z symboli Polski. Bocian uważany jest za ptaka przynoszącego szczęście oraz za zwiastuna wiosny. Wzór pochodzi z roku 1959.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Indyk" zaprojektowana przez Mieczysława Naruszewicza i wykonana w Manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1959.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Marabut" zaprojektowana przez Henryka Jędrasiaka i wytworzona w manufakturze porcelany AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1959.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Sroka" z manufaktura AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1957.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Łabędź królewski" z fabryki AS Ćmielów. Autor nieznany. Rok projektu nieznany.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Żubr polski". Wyjątkowa figurka zaprojektowana przez Kazimierza Czubę, wykonana w manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 2010.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Dzik", projektu Mieczysława Naruszewicza, wykonana w manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1957.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Borsuk" wykonana w fabryce AS Ćmielów. Wzór pochodzi z roku 1958. Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.