Naszyjnik porcelanowy w kształcie krzyżyka ozdobiony reprodukcją Gustawa Klimta Three Ages of a Woman - Goebel. Biżuteria została wykonana ręcznie i ozdobiona kryształem Swarovkiego. Długość naszyjnika można regulować. Posiada bezpieczne zapięcie. Dołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.
Naszyjnik porcelanowy w kształcie krzyżyka ozdobiony reprodukcją Gustawa Klimta Pocałunek - Goebel. Biżuteria została wykonana ręcznie i ozdobiona kryształem Swarovkiego. Długość naszyjnika można regulować. Posiada bezpieczne zapięcie. Dołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.
Broszka porcelanowa Goebel ozdobiona jedną z najsłynniejszych reprodukcji Pocałunek - Gustav Klimt. Pochodzi z kolecji Artis Orbis z Goebel. Ozdobą biżuterii jest kryształ Swarovskiego. Posiada bezpieczne zamknięcie. W pudełku certyfikat.
Naszyjnik porcelanowy ozdobiony reprodukcją Gustawa Klimta Pocałunek (The Kiss) - Goebel. Biżuteria została wykonana ręcznie i ozdobiona kryształem Swarovkiego. Długość naszyjnika można regulować. Posiada bezpieczne zapięcie. Dołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.
Naszyjnik porcelanowy ozdobiony jedną z najsłynniejszych reprodukcji G. Klimta - Judith I. Pochodzi z kolecji Artis Orbis z Goebel. Ozdobą biżuterii jest kryształ Swarovskiego. Długość można regulować, posiada bezpieczne zamknięcie.W pudełku certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.
Naszyjnik Kaiser z porcelany biskwitowej w kształcie skrzydła. Długość można regulować, posiada bezpieczne zamknięcie. Zawieszka ozdobiona jest lśniącym kryształem Swarovskiego, co dodaje tej biżuterii elegancji i szyku.W pudełku z wisiorkiem jest certyfikat.
Naszyjnik Kaiser z porcelany biskwitowej w kształcie liścia klonu Ahorn. Długość można regulować, posiada bezpieczne zamknięcie. Zawieszka ozdobiona jest lśniącym kryształem Swarovskiego, co dodaje tej biżuterii elegancji i szyku.W pudełku z wisiorkiem jest certyfikat.
Naszyjnik porcelanowy Goebel "Giorni di sole", projektu Rosiany Wachtmeister. Pochodzi z kolecji tej znanej artyski, która od wielu lat maluje koty. Ozdobą biżuterii są pozłacane gumowe sznurki. Przód i tył zdobiony. Długość można regulować, posiada bezpieczne zamknięcie. Naszyjnik jest dwustronny. W pudełku certyfikat.
Porcelanowy naszyjnik 4 cm z dekoracją w diamenty i paski, ozdobiony platynowym klipsem bez niklu z oryginalnym kryształem Swarovskiego. Gumowy naszyjnik o długości 54 cm. Przód i tył zdobione. Elegancja Chateau w kolekcji Black and White stworzonej przez Princess Maja von Hohenzollern dla marki Goebel.
Pierścionek z kolekcji Crush, inspirowany strzałą Kupidyna, bronią używaną przez boga miłości do przebijania serc zakochanych. Pierścień regulowany. Serca są ręcznie robione z porcelany, w kolorze głębokiej czerwieni. Strzała i łańcuszek są pozłacane srebrem próby 925.
Naszyjnik porcelanowy w kształcie serca ozdobiony reprodukcją Jean Baptiste Robie Martwa natura z różami - Goebel. Biżuteria została wykonana ręcznie i ozdobiona kryształem Swarovkiego. Długość naszyjnika można regulować. Posiada bezpieczne zapięcie. Dołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.