Sanssouci Midas 

 • Dostępny. Wysyłka 24h Bezpłatna dostawa
  Filiżanka do kawy ze spodkiem Elfenbein Gold ozdobiona delikatnym linearnym złoceniem. Kolekcja Sanssouci Midas należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli.
  Rosenthal
  560,00 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h Bezpłatna dostawa
  Filiżanka do moki ze spodkiem Elfenbein Gold ozdobiona złoceniem. Kolekcja Sanssouci Midas należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli.
  Rosenthal
  480,00 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h Bezpłatna dostawa
  Talerz płaski Elfenbein Gold ozdobiony delikatnym linearnym złoceniem. Kolekcja Sanssouci Midas należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli.
  Rosenthal
  325,00 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h Bezpłatna dostawa
  Filiżanka do herbaty ze spodkiem Elfenbein Gold ozdobiona delikatnym linearnym złoceniem. Kolekcja Sanssouci Midas należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli.
  Rosenthal
  560,00 zł
 • Oczekiwanie na dostawę Bezpłatna dostawa
  Cukiernica Elfenbein Gold ozdobiona delikatnym linearnym złoceniem. Kolekcja Sanssouci Midas należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli.
  Rosenthal
  745,00 zł
  Bezpłatna dostawa
 • Oczekiwanie na dostawę Bezpłatna dostawa
  Mlecznik Elfenbein Gold ozdobiona delikatnym linearnym złoceniem. Kolekcja Sanssouci Midas należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli.
  Rosenthal
  480,00 zł
  Bezpłatna dostawa
 • Oczekiwanie na dostawę Bezpłatna dostawa
  Duży talerz płaski Elfenbein Gold ozdobiony delikatnym linearnym złoceniem. Kolekcja Sanssouci Midas należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli.
  Rosenthal
  715,00 zł
  Bezpłatna dostawa
Nowość Promocja