Wazon 13cm Fast

Fast- kolekcja wazonów marki Rosenthal zaprojektowana przez Cederica Ragota dla Rosenthal Studio Line w 2007 roku. Wyraża przemiany kulturowe. Kolekcja łączy w sobie daleko-wschodni charakter z abstrakcją i innowacją.

14271-800001-26013
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
Bezpłatna dostawa
340,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylNowoczesny
ProjektantCedric Ragot
KolekcjaFast
Rozmiarwys. 13 cm
Materiałporcelana

Produkty powiązane

Nowość Promocja