Wazon - sztormówka 20cm - Lilie Wodne w Giverny - Claude Monet

67-001-50-3
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h
Stan: Ostatnia sztuka.

Bezpłatna dostawa
335,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Sztormówka - osłona na znicz ozdobiona jedną z najsłynniejszych reprodukcji wybitnego malarza impresjonisty Clauda Monet - "Lilie Wodne", czy też "Nenufary", które namalował w różnych wariantach.
Może służyć również jako wazon.
Została wykonana ręcznie. Dołączony jest do niej certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Oscar Claude Monet (ur. 14 listopada 1840 w Paryżu, zm. 5 grudnia 1926 w Giverny) − francuski malarz, jeden z twórów i czołowych twórców impresjonizmu. Claude Monet jest uznawany w każdym aspekcie niemal za założyciela francuskiego malarstwa impresjonistycznego. Sam termin ten pochodzi z jednego z jego obrazów "Impression, Sunrise" (Impresja, wschód słońca).

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoLilie Wodne w Giverny
ArtystaClaude Monet
Rozmiarwys. 20 cm
Materiałkryształ
Nowość Promocja