Lampa Stołowa biała

Lampa wykonana z porcelany w manufakturze Lladro. Biała szkliwiona porcelana, sznureczek metalowy do zapalania lampy w kolorze złota, zakończony porcelanową ozdobna kulką. Projekt lampy z 2013r. Jest częścia bardzo bogatej kolekcji żyrandoli, lamp i kinkietów w różnych konfiguracjach i kolorach.

W komplecie jest abażur.

Żarówka max. 60W. E27

01023200
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
3 719,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

StylNaturalistyczny
ProjektantJosé Luis Santes
Rozmiar57x30 cm
Materiałporcelana
Klasa efektywności energetycznejA

Produkty powiązane

Nowość Promocja