Lampa stołowa Firefly Olga Hanono 28 cm - Lladro

Wykonana z porcelany lampa stołowa z kolekcji Firefly od Lladro w nowej odsłonie. Inspiracją były świetliki z ciepłych letnich nocy. Bezprzewodowa lampa stołowa ładowana przez USB z kolekcji Firefly, która w tej odsłonie nabiera nowego charakteru przez uznaną meksykańską projektantkę wnętrz Olgę Hanono. Wykorzystuje ona tutaj swój śmiały, przełomowy styl, aby dodać nowy akcent do kolekcji Firefly. Oryginalność i estetyczna elegancja, dekoracja oparta jest na metalicznych kolorach i czerni, kontrastującą z czystością bieli. 

01024138
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
2 433,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.Te pieczołowicie wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.

W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

ProjektantOlga Hanono
KolekcjaFirefly
Długość12 cm
Szerokość12 cm
Wysokość28 cm
Materiałporcelana
Klasa efektywności energetycznejA

Produkty powiązane

Nowość Promocja