Lampa ścienna Firefly Sconce 24 cm - Lladro

Wykonana z porcelany lampa ścienna Sconce Firefly. Kolekcja Firefly, której inspiracją były świetliki z ciepłych letnich nocy. Dekoracyjne różowe i złote elementy. Tak powstała seria oryginalnych projektów oświetlenia opartych na motywach roślinnych od Lladro.

01024100
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
2 203,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

KolekcjaFirefly
DekorSconce Firefly
Długość16 cm
Szerokość12 cm
Wysokość24 cm
Kolorróżowy, złoty
Materiałporcelana
Klasa efektywności energetycznejA

Produkty powiązane

Nowość Promocja