Figurka Prince żaba w koronie 14,5 cm - Romero Britto

Figurka Prince żaba w koronie marki Goebel wykonana z najwyższej jakości porcelany. Maskotka z porcelany umocowana jest na drewnianej podstawce. Motyw pochodzi z jednego z kolekcji Romero Britto. Wyjątkowa dekoracja wnętrz,która rozweseli każdą przestrzeń. A może pomysł na prezent?

66-452-10-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
566,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Romero Britto zaprojektowana dla marki Goebel to seria niezwykle kolorowych, pełnych radości figurek, naczyń i dodatków. Projektant używa żywych kolorów i śmiałych wzorów jako wizualnego języka nadziei i szczęścia.
Elementy kolekcji są idealne nie tylko dzieci, czy na prezent, ale także do każdego wnętrza, które potrzebuje kolorów i radości.

O projektancie:
Romero Britto - ur. 6 października 1963 roku, amerykańsko-brazylijski artysta pop-artowy, malarz i rzeźbiarz. W swej sztuce łączy elementy kubizmu, neo-popu i graffiti. Mieszka w Miami na Florydzie. Romero Britto używa żywych kolorów i odważnych wzorów. Był wyróżniony dzięki największej wystawie sztuki publicznej w historii Hyde Parku a także wystawie w muzeum w Luwrze. Tworzy sztukę, która przemawia do wszystkich!

Opis

StylNowoczesny
ProjektantRomero Britto
Długość11,5 cm
Szerokość7,5 cm
Wysokość14,5 cm
Materiałfigurka: porcelana, podstawka: drewno
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja