Figurka Aniołek 2018 Waltornia

Aniołek ze instrumentem Waltornia należy do specjalnej kolekcji Anielskiej Orkiestry 2004-2023 Manufaktury AS Ćmielów. Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Figurka zapakowana jest w pudełko prezentowe.

Anielska Orkiestra to miniaturowe rzeźby wykonane w stylu Art Deco zaprojektowane przez właściciela fabryki Adama Spałę.

CM-02018
Stan: Wysyłka do 7-21 dni

Bezpłatna dostawa
569,99 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja składa się z 20 aniołków, zwanych „aniołkami dobroci”. Pierwszy z nich, z trąbką, został zaprojektowany w 2004 roku. Ostatni z tej serii zostanie wykonany w roku 2023 - będzie to aniołek z mandoliną.
 
Co roku wprowadzana jest do sprzedaży tylko jedna figurka z kolekcji, tak aby przez 20 lat powstała niepowtarzalna Anielska Orkiestra.
Ceny aniołków są zróżnicowane, uzależnione od roku wytworzenia - im starszy wzór, tym droższy.  Postacie różnią się instrumentami i główkami. Wszystkie posiadają indywidualny numer, datę zaprojektowania oraz różową pieczęć zabezpieczającą.

Informacje o projektancie:
Adam Spała - 12 właściciel Fabryki Porcelany AS Ćmielów. Urodził się w 1956 roku. Samorodny talent, od wielu lat projektujący i tworzący porcelanowe dzieła. Jest inicjatorem i założycielem pierwszego w Polsce Żywego Muzeum Porcelany. Zaprojektował m.in. Orkiestrę Aniołków.

Opis

StylArt Deco
ProjektantAdam Spała
Rozmiar125x65x30
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe
Projekt z roku2018

Produkty powiązane

Nowość Promocja