Figurka Koń w galopie I

Figurka konia w galopie - Gallop I. Wykonana z porcelany z najwyższą precyzją przez artystów manufaktury Lladro. Figurka pochodzi z kolekcji 4 figur koni zatrzymanych w ruchu - zwierząt z nadludzką siłą, jednocześnie okazując niezwykłą lekkość i wytworność. Porcelanowe rzeźby ukazują piękno dzikich stworzeń i piękno natury.

01016954
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
2 458,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Figura umocowana jest na stałe do drewnianej podstawy.

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

StylNaturalistyczny
ProjektantAlfredo Llorens
Rozmiar17x24 cm
Materiałporcelana

Produkty powiązane

Nowość Promocja