Figurka Anioł Amor z telefonem mały 6 cm

Figurka Anioł Amor z telefonem z biskwitowej porcelany Rosenthal z NOWEJ KOLEKCJI. Anioł trzymający smartphona to odpowiedź fabryki Rosenthal na głos naszych czasów. Gratka dla kolekcjonerów tych pięknych aniołów. 
Figurka to wspaniły  prezent z okazji chrzcin, komunii, ślubu czy upominku na nowy dom

69054-000102-90098
Stan: Wysyłka do 7 dni*

80,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Kolekcja Aniołków to porcelanowe figurki idealne na prezent, ale również świetna okazja dla kolekcjonerów. Wszystkie aniołki Rosenthal są dostępne w trzech wielkościach: 6cm, 10cm i 15cm.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaRosenthal - Aniołki
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja