Figurka Kokeshi Szara Sunflowers

Figurka Kokeshi wykonana z porcelany z największą starannością i kunsztem w manufakturze Lladro. Inspiracją są tradycyjne japońskie drewniane lalki pochodzące z regionu Tohoku, na północy Japonii. Figurka wykonana jest z dekorowanej glazurowanej porcelany w pastelowych kolorach. Kolekcja składa się z czterech figurek w różnej kolorystyce.

01008712
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h
Stan: Ostatnia sztuka.

Bezpłatna dostawa
2 139,00 zł
1 925,10 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 205,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę. 

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

ProjektantJosé Javier Malavia
Rozmiar14X9cm
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja