Obniżka!

Figura 25cm - Kot siedzący

Dodaj elegancji swojemu wnętrzu dzięki urocznej figurce kota siedzącego marki KPM projektu Johannes Henke. Ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, ta figura to doskonały dodatek dekoracyjny dla Twojego domu. Idealny prezent dla miłośników kotów!

Edycja kolekcjonerska.

45948800
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
2 390,00 zł
2 031,50 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 240,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Marka KPM, znana również jako Königliche Porzallen Manufaktur – Królewska Manufaktura Porcelany, została założona w Berlinie w 1761 roku  przez biznesmena Johanna Ernsta Gotzkowsky'ego. 
"Białe złoto" było wielką pasja Fryderyka II Pruskiego, który przejął fabrykę w 1763 roku. Królewskie kolekcje zasłynęły w całej Europie oraz Rosji, za sprawą niezwykle kunsztownego wykonania, zarówno serwisów obiadowych, jak i przedmiotów dekoracyjnych i figurek.
KPM stała się manufakturą produkującą przedmioty luksusowe.

Obecnie produkty marki KPM można kupić na całym świecie. Manufaktura znana jest w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Japonii, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Słynie ze swej tradycji, wysokiej jakości i kunsztu.Fabryka obchodzi obecnie 250 lecie swojego istnienia. Z tej okazji została otwarta wystawa WORLD KPM w Berlinie i od początku stała się atrakcją turystyczną. Organizowane są pokazy sztuki powstawania przedmiotów z porcelany oraz ich ręczne malowanie.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantJohannes Henke
KolekcjaKurland
Rozmiarwys. 25 cm
Materiałporcelana
Nowość Promocja