Talerzyk 19cm Muminki - Adventure Move

Talerz porcelanowy z bohaterami słynnej opowieści o Muminkach. Wykonany ze znakomitej porcelany marki Arabia Finland. Kolekcja każdego roku jest wzbogacana o nowe wzory z bohaterami zamieszkującymi dolinę Muminków, a wsród nich Tata i Mama Muminka, Migotak, Włóczykij, Mała Mi, Buka i inni.

1006333
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

141,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Nowa kolekcja naczyń Adventure Move z motywem historii o Muminkach. Teraz pożądana przez dużych i małych miłośników. Każdy przedmiot opowiada kolejną scenę z życia postaci. .
Nie tylko dzieci, ale równiez dorośli zakochają się w tych sympatycznych mieszkańcach Doliny Muminków, które stworzyła w swej wyobraźni Tove Jansson.
Artystka Tove Slotte zaprojektowała wspaniałe obrazki Muminków w zgodzie z oryginalnymi rysunkami.

Arabia Finland to marka, która już od ponad stu lat znajduje się na czele fińskich producentów zastawy stołowej. Projekty Arabia charakteryzują się wyjątkowym designem, ponadczasową formą i wysoką funkcjonalnością, ważną dla stylu skandynawskiego. Kolekcja naczyń ozdobionych bohaterami opowieści o Muminkach produkowana jest przez markę już od lat 50-tych XX wieku. Rysunki zostały zatwierdzone przez samą autorkę książki - Tove Jansson, dlatego marka Arabia gwarantuje wierne odwzorowanie Muminków znanych z oryginalnych książek, komiksów i kreskówek. 

Opis

StylNowoczesny
ProjektantTove Slotte
KolekcjaMuminki Adventure Move
Rozmiarśr. 19 cm
Materiałporcelana
Nowość Promocja