Talerz 20,5cm Cheeky Blue Tit - Eva Maria Nitsche

26-050-35-1
Stan: Wysyłka do 14 dni

69,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Marka Goebel i artystka Eva Maria Nitsche oferują niezwykłą porcelanową kolekcję, która odmieni każde wnętrze i każdy stół.
Bogate w barwy elementy sztuki stołu i figurki o zabawnych formach wniosą wiele radości do naszej codzienności. Przy swojej radosnej i zabawnej formie, marka Goebel, jak zawsze oferuje najwyższą, certyfikowaną jakość każdego produktu.

Eva Maria Nitsche
studiowała filozofię, rzemiosło teatralne i literaturę. Pracowała jako dziennikarz dla kilku gazet i jako grafik dla agencji reklamowych. Jednak jej osobistym celem było zawsze malarstwo i ilustracja; to ona zaprojektowała znaną grę w karty tarota "Tarot Trance" sprzedawaną i popularną w USA. Artystka kocha pamiątki i drobne zabawki. Lubi odnajdywać pchle targi i etniczne wystawy sztuki.
W domu odważnie łączy kolorowe lalki, chińskie smoki, zegary z kukułką z afrykańskimi maskami. Jej grafiki są pełne wróżek, dzieci i motyli, grzybów i fantastycznych kwiatów.
Dzieła, które tworzy są niemal wyrazem jej filozofii życia: nie brać siebie zbyt poważnie, odważyć się przełamać konwencje, bawić się formą i tworzyć własny kolorowy świat. W skrócie: coś, co przynosi radość!

Opis

StylNowoczesny
ProjektantEva Maria Nitsche
KolekcjaNatural Harmony
Rozmiarśr. 20,5 cm
Materiałporcelana
Nowość Promocja