Półmisek 38cm - TAC Gropius

11280-800001-12738
Stan: Wysyłka do 19 dni

Bezpłatna dostawa
469,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Kolekcja TAC Gropius - geometryczna, nowoczesna, zaprojektowana przez legendarnego europejskiego architekta Waltera Gropisua. Kolekcja łączy w sobie wyjątkową funkcjonalność z nowatorską stylistyką. Serwis odważnie zestawia czerń z bielą, lecz łagodzi ją charakterystycznymi miękkimi zaokrągleniami.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantWalter Gropius
KolekcjaTAC Gropius
Rozmiar38 x 26 cm
Materiałporcelana

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Półmisek 38cm - TAC Gropius

Półmisek 38cm - TAC Gropius

Napisz opinię

Nowość Promocja