Obniżka!

Kubek 0,4l - Miłość Ponad Pasją - Delamonica

67-030-08-0
Stan: Wysyłka do 14 dni

150,00 zł
135,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Bogata i niezwykła kolekcja figurek, naczyń, akcesoriów, obrazów oraz elementów sztuki stołu ozdobionych pięknymi i barwnymi mozaikami, postaciami znanymi z dawnych opowieści spisanych na kartach historii różnych kultur. Delamonica w swej pracy inspiruje się legendami, mitami i motywami biblijnymi.
Elementy kolekcji są wykonane ręcznie i dołączony jest do nich certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wykonania.

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa. Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Didier Delamonica -
urodził się w Lille (Francja) w 1950 roku. Jego twórczość niesie ze sobą szczęście i radość poprzez niezliczone historie inspirowane legendami, mitami i opowieściami biblijnymi. Jego obrazy prezentują się jako wystawne mozaiki ze skomplikowanych szczegółów, zawierające w sobie archetypy, postacie, zwierzęta z wizji oraz ikon wielu kultur i tradycji. Odbiorca jest oczarowany ich oniryzmem i pełnią kolorów. Wędruje wraz z artystą przez meandry wiary i tajemnic życia, przypominając sobie historie z dzieciństwa. Możemy słuchać z radością niebiańskiej muzyki i rytmów płynących z obrazów artysty.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
ArtystaDidier Delamonica
Rozmiarwys. 11 cm
Pojemność0,4 l
Materiałporcelana

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kubek 0,4l - Miłość Ponad Pasją - Delamonica

Kubek 0,4l - Miłość Ponad Pasją - Delamonica

Napisz opinię

Nowość Promocja