Naszyjnik Drzewo Życia 6cm Gustav Klimt

Naszyjnik porcelanowy  z fragmentem rerodukacji obrazu Gustawa Klimta Drzewo Życia, wyprodukowany przez markę Goebel. Naszyjnik jest dwustronny.

Biżuteria została wykonana ręcznie i ozdobiona kryształem Swarovkiego. Długość naszyjnika można regulować. Posiada bezpieczne zapięcie.
Dołączony certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

66-999-06-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

265,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze obrazu:
Gustav Klimt 
(ur. 14 lipca 1862 roku w Baumgarten, dziś w Penzing, 14 dzielnicy Wiednia, zm. 6 lutego 1918 w Wiedniu) – austriacki malarz i grafik, symbolista. Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli secesji, przywódca wiedeńskiego modernizmu.

Informacje o produkcie:
Biżuteria marki Goebel jest wykonana z delikatnej porcelany ozdobionej wysokiej jakości ceramicznymi reprodukcjami, a także prawdziwym złotem i kryształami Swarovskiego. Elementy metalowe są pokryte anty-alergicznym i nie zawierającym niklu stopem złota.

Rekomendacje i uwagi dotyczące użytkowania:
-polecamy przechowywać biżuterię Goebel w oryginalnym opakowaniu lub w specjalnych pojemnikach z oddzielnymi szufladkami,
-chlor, słona woda, balsam do opalania, pot, spray do włosów, perfumy i inne kosmetyki mogą uszkodzić delikatną powierzchnię biżuterii,
-złoto pokrywające metalowe elementy może z czasem ulec zmatowieniu.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoDrzewo życia
ArtystaGustav Klimt
Rozmiar3x6cm, sznurek 80cm
Materiałwisiorek: porcelana pozłacana,, zawieszka: tkanina
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja