Obniżka!

Zestaw do kawy 6 osób Biała Maria

Klasyczna kolekcja Biała Maria wykonana z białej porcelany marki Rosenthal. Na obrzeżach, charakterystyczny kwiatowy relief. Bogata w elementy i dodatki kolekcja zachwyca od dziesiątek lat. Elegancki i dostojny wzór Marii umili każdy posiłek i spotkanie przy stole.

10430-800001-18201
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
2 875,00 zł
2 731,25 zł

zamiast 2 875,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 501,35 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

W skład zestawu wchodzi:
6x Talerz 19cm Rosenthal
6x Filiżanka do kawy ze spodkiem
1x Cukiernica duża Rosenthal
1x Mlecznik 0,17l Rosenthal
1x Dzbanek do kawy na 6 osób

Można zmywać w zmywarce.

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Sztandarowym serwisem jest Biała Maria – najstarszy, utrzymany w stylu klasycznym i  najbardziej rozbudowany zestaw. Dostępny jest także w wersjach dekorowanych. Wyjątkowy na prezent dla Młodej Pary ze względu na swą ponadczasowość, biel i elegancję, a także nowoczesność, bo oprócz tradycyjnych elementów serwisu obiadowego, kawowego, herbacianego, czy świeczników i wazonów, w tej kolekcji znajdziemy także talerze do pizzy, filiżanki do macchiatto oraz talerze do makaronów czy fondue.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylTradycyjny
KolekcjaBiała Maria
Materiałporcelana

Zawartość

Nowość Promocja