Talerz głęboki 23cm - Sanssouci Ramona

20480-508563-10323
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
315,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Kolekcja Sanssouci - należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Bywa również nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli. Kolekcja jest inspirowana stylem rokoko, a nazwa pochodzi od poczdamskiego pałacu Sanssouci, do którego nawiązuje swym klimatem. Sanssouci jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych serwisów klasycznej porcelany.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaSanssouci Ramona
Rozmiarśr. 23 cm
Nowość Promocja