Talerz śniadaniowy z edycji jubileuszowej 23 cm - Toy's Delight

Talerz śniadaniowy świąteczny ekskluzywny na 10 rocznicę z kolekcji Toy's Delight od Villeroy & Boch to część bogatej oferty artykułów bożonarodzeniowych. Talerze, miski, kubki lub wazony. Zdobione w świątecznym czerwonym i zielonym kolorze przywołują wspomnienia z dzieciństwa. Nadaj swojemu domowi przytulny świąteczny charakter, wykorzystując oryginalne pomysły dekoracyjne. Wyczaruj przytulny nastrój w swoim domu.

14-8585-2644
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

125,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Villeroy & Boch to niemiecka marka z wielkimi tradycjami. Manufaktura została założona w 1748 roku i do dziś stanowi jedną z najbardziej znanych i cenionych na świecie producentów najwyższej jakości porcelany.
Firma specjalizuje się w głównie w produkcji porcelanowej zastawy stołowej, ale również produkuje figurki oraz wyroby szklane i kryształowe. Jako jeden z wiodących producentów porcelany na świecie, marka Villeroy & Boch łączy w sobie głębokie tradycje z nowoczesnymi trendami i zdobnictwem. Zarówno miłośnicy porcelany tradycyjnej o klasycznej formie, jak i zwolennicy nowoczesnych form i zdobień znajdą w jej asortymencie odpowiednie dla siebie kolekcje.

Opis

StylTradycyjny
KolekcjaToy's Delight
Średnica22 cm
Materiałporcelana
Mycie ręcznezalecane mycie ręczne
Rodzaj produktuTalerze
Nowość Promocja