Tortownica 32cm - Sanssouci Gold

Niezwykle elegancka tortwonica o średnicy 32cm na tort czy ciasto. To element Twojego porcelanowego serwisu do kawy czy herbaty, który stanowi jego dopełnienie. Cała przyjemność zajadać słokości przy filiżance pysznej kawy czy herbaty. Zaserwowane na takiej tacy smakuje wykwintnie.

20480-608648-12843
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
765,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Kolekcja Sanssouci - należy do porcelany Rosenthal Classic i została zaprojektowana przez Karla Bayreuthera w 1894 roku. Ta elegancka zastawa była jedną z pierwszych produkowanych w manufakturze Rosenthal. Bywa również nazywana porcelaną królewską ze względu na odciśnięty w formie kształt pędów i liści winorośli. Kolekcja jest inspirowana stylem rokoko, a nazwa pochodzi od poczdamskiego pałacu Sanssouci, do którego nawiązuje swym klimatem. Sanssouci jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych serwisów klasycznej porcelany.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaSanssouci Gold
Rozmiar32cm
Materiałporcelana
Nowość Promocja