Obniżka!

Podgrzewacz do dzbanka Cucina Weiss

Uniwersalny podgrzewacz do dzbanków i czajników wykonany z wysokiej jakości porcelany Arzberg. Wystarczy mała świeczka typu tealight, aby cieszyć się nieustannie gorącą kawą, herbata czy innym naparem z naszego naczynia. Kolekcja Cucina Basic Weiss łączy w sobie estetykę i funkcjonalność. Forma została zaprojektowana specjalnie w celu sprostania potrzebom codziennego użytku, niosąc ze sobą również charakter nowoczesnej porcelany.

2116-00001-5641
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

245,00 zł
208,25 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 245,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.

Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylNowoczesny
KolekcjaCucina Basic Weiss
Materiałporcelana
Mycie w zmywarce:tak

Produkty powiązane

Nowość Promocja