Miseczka 0,5l Iittala Origo, beżowa

1012061
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

149,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Origo - kolekcja, która natychmiast przyciągnęła uwagę świata. Marka Iittala ponownie dostarczyła proste piękno, połączone z nowoczesnym wzornictwem i zaskakującą uniwersalnością.
Projektując swój własny styl sztuki stołu, łatwo jest znaleźć faworytów pośród kombinacji kolorów i połączyć je z pozostałymi elementami Origo oraz elementami innych kolekcji Iittala. Są tacy, którzy twierdzą, że Häberli zaprojektował i określił tymi kolorami swój własny czas.
Czy tak będzie? Czas pokaże.

Kolekcja Origo została zaprojektowana dla podkreślenia kierunku, w którym zmierza określon barwa - pomimo atrakcyjnej gamy kolorów, w Origo jedna z barw jest podkreślona lub przeważająca. Tą też przewodnią barwą określony jest każdy z produktów kolekcji.

O projektancie:
Alfredo Häberli
(ur. 1964) - jest projektantem cieszącym się międzynarodowym uznaniem. Urodził się w Buenos Aires, w Argentynie, ale w 1977 roku przeniósł się do Zurychu w Szwajcarii, gdzie mieszka. W 1991r Alfredo Häberli ukończył studia w kierunku Wzornictwa Przemysłowego w Szkole Projektowania w Zurychu, uzyskując dyplom.

Opis

StylNowoczesny
ProjektantAlfredo Häberli
KolekcjaOrigo
Pojemność0,5 l
Nowość Promocja