Miska 22 cm - Alpejski Ogród

Miska 22 cm o pojemności 2,50 l z kolekcji Alpejski Ogród Brillance - delikatna porcelana bone china Rosenthal ozdobiona subtelnym motywem kwiatowym projektu  Reguli Stüdli. Elementy kolekcji wykonane są z cienkiej porcelany ecru, a kształt doskonale podkreśla dekoracja kwiatowa.

10530-405108-13322
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
385,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Kolekcja Alpejski Ogród - delikatna porcelana bone china o pięknym odcieniu, udekorowana wykwintnym, ale subtelnym motywem kwiatowym, zaprojektowanym przez szwajcarską projektantkę Regula Stüdli. Każdy z elementów kolekcji został wykonany z cienkiej, zwiewnej porcelany, której subtelny kształt doskonale podkreśla dekoracja kwiatowa. Alpejscki Ogród to kolekcja, która niesie ze sobą podziw, piękno i elegancję.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRegula Stüdli
KolekcjaAlpejski Ogród
Pojemność2,50 l
Średnica22 cm
MateriałPorcelana Bone China
Mycie w zmywarce:tak
Używanie w mikrofali:tak

Produkty powiązane

Nowość Promocja