Obniżka!

Miska do zupy 19 cm Joyn Grey

Miska do zupy Joyn Grey o średnicy 19 cm, o pojemności 1,5 l i wysokości 9 cm w kolorze szarym.

Joyn z Arzberg to radość i wspólnota. Radość z bycia razem, spożywania posiłków i spędzania czasu w szczęściu. Drobne pionowe reliefy zastosowane zarówno w różowym, jasnoszarym i białym kolorze nadają porcelanie niepowtarzalną strukturę. Części serwisowe wykonane z ciepłego drewna dębowego nadają kolekcji Arzberg Joyn naturalnie nowoczesny urok. Joyn z Arzberg - wspólna radość razem, jedzenie, cieszmy się!

44020-640202-15386
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

131,00 zł
98,25 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 131,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.
Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylNowoczesny
KolekcjaJoyn
Rozmiar19 cm
Pojemność1,50 l
Wysokość9 cm
KolorGrey ( szary )
Mycie w zmywarce:tak
Używanie w mikrofali:tak

Produkty powiązane

Nowość Promocja