Miska Una bellissima giornata 15 cm - Rosina Wachtmeister

Miska z motywem Una bellissima giornata, wykonana z porcelany Goebel. Kolekcja z kotami Rosiny Wachtmeister to kolorowe akcenty dla przytulnego domu, na które składają się wysokiej jakości ozdoby i akcesoria: obrazki, figurki i naczynia wykonane z najwyższej klasy materiałów. Miska „Una bellissima giornata” - otaczajmy się pięknymi przedmiotami w codziennych czynnościach. Zacznij nowy dzień z uśmiechem!

66-861-18-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

120,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

O projektancie:

Rosina Wachtmeister - jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami na ich temat wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jej prace powstają w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy. Swoją pomyślną współpracę z firmą Goebel rozpoczęła w 1997r.
„Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń” – mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w świat marzeń, pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.
Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami bezwiednie wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRosina Wachtmeister
KolekcjaRosina Wachtmeister - koty
DekorUna bellissima giornata
Średnica15 cm
Wysokość7 cm
MateriałPorcelana Bone China
Mycie ręcznezalecane czyszczenie ręcznie za pomocą łagodnego środka czyszczącego, aby zachować wspaniałe kolory

Produkty powiązane

Nowość Promocja