Obniżka!

Kubek z porcelany 0,35l Spacer Rosina Wachtmeister

Kubek do herbaty, kawy z mlekiem czy cappuccino o pojemności 0,35l z projektem p.t.  Matalda va a passeggio, ulubionych kotów w kolorach sepii, wykonana z porcelany Goebel.
Kolekcja z kotami Rosiny Wachtmeister to kolorowe akcenty dla przytulnego domu, na które składają się wysokiej jakości ozdoby i akcesoria: romantyczne latarnie z filigranowymi oknami, obrazki, figurki, ale także porcelanowe i szklane naczynia wykonane z najwyższej klasy materiałów.

66-860-06-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

97,00 zł
87,30 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 80,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Zaleca się mycie ręczne dla zachowania złotych dekoracji.

O projektancie:
Rosina Wachtmeister
- jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami na ich temat wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jej prace powstają w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy. Swoją pomyślną współpracę z firmą Goebel rozpoczęła w 1997r.
„Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń” – mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w świat marzeń, pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.
Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami bezwiednie wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRosina Wachtmeister
KolekcjaRosina Wachtmeister - koty
Rozmiarwys. 9,5 cm
Pojemność0,35l
MateriałPorcelana Bone China
Mycie w zmywarce:nie zaleca się

Produkty powiązane

Nowość Promocja