Obniżka!

Kubek porcelanowy 0,5l Wiosna-Lato Alfons Mucha

Porcelanowy kubek o pojemności 0,5l ozdobiony jedną z najsłynniejszych reprodukcji wybitnego malarza i grafika Alfonsa Muchy Wiosna i Lato 1900. Marka Goebel z wielkim sukcesem od lat tworzy piękne przedmioty z reprodukcjami obrazów tego wielkiego artysty.
Został wykonany ręcznie. Dołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

67-012-05-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

200,00 zł
180,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 185,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Alfons Maria Mucha (ur. 24 lipca 1860 w Iwanczycach, zm. 14 lipca 1939 w Pradze) − czeski grafik i malarz, jeden z czołowych przedstawicieli secesji i fin de siècle'u.Twórczość Muchy łączy tradycje bizantyjskie i współczesne. Znakiem rozpoznawczym Muchy są grafiki kobiet w stylu belle époque – wyidealizowana postać pięknej kobiety otoczonej naręczem kwiatów i liści, symbolami i arabeskami.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoCztery pory roku
ArtystaAlfons Mucha
Rozmiarwys. 15 cm
Pojemność0,5 l
Materiałporcelana

Produkty powiązane

Nowość Promocja