Wyprzedaż!

Kubek porcelanowy Wesołe Śwęta

Porcelanow kubek  z motywem świątecznym. Wykonay z najwyższej jakości porcelany Arzeberg, zdobiony  złotem. Kubek sprawi, że nastrój Bożego Narodzenia będzie jeszcze bardziej świąteczny i wyjątkowy. Może być także miłym prezentem pod choinką.

Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

99,00 zł
79,20 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 79,20 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.
Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylPonadczasowy
Pojemność0,25l
Materiałporcelana
Nowość Promocja