Filiżanka 0,22l Iittala Teema, biała

Kolekcja Teema  marki Iittala powstała z połączenia projektów Kaja Francka oraz Heikki Orvola, i opiera się na znanych i podstawowych kształtach - koło, kwadrat, prostokąt oraz trójkąt. 
Kolekcja stołowa Teema jest dostępna w różnych kolorach. Każdy z elementów może być łączony wedle naszego gustu, również z elementami z innych kolekcji Iittala.

1005482
Stan: Wysyłka do 14 dni.

84,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Naczynia z kolekcji Teema wykonane są z wysokiej jakości porcelany, która jest odporna na niskie i wysokie temperatury. Można w nich zapiekać lub podgrzewać potrawy w piekarniku, a nawet zamrażać. Porcelanę Teema można także myć w zmywarce.

O projektancie:
Kaj Franck (1911-1989) - zrealizował prawdziwie potężny wkład w nowoczesny design. W jego wybitnej karierze dominowała zasada: prostota jest piękna. Mimo że świat w szybkim tempie prześcigał się w nowoczesności designu, dzieła Kaja Francka, w ciągu mijających dekad udowadniają, że prosta prawda pozostaje na zawsze. Jego inspiracje i zasady rozpoczęły niesłabnącą tradycję w fińskim designie. Nadal są żywe i silne po dziś dzień.

Opis

StylNowoczesny
ProjektantKaj Franck
KolekcjaTeema
Pojemność0,22 l
Materiałporcelana
Nowość Promocja