Filiżanka do espresso 8 cm Spełnienie - Gustav Klimt

Filiżanka do espresso ze spodkiem 8 cm o pojemności 0,1 l wykonana z ekskluzywnego gatunku porcelany - Bone China, ozdobiona jedną z najsłynniejszych reprodukcji wybitnego symbolisty Gustawa Klimta - 'Spełnienie'.

67-011-67-1
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
186,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze obrazu:
Gustav Klimt (ur. 14 lipca 1862 roku w Baumgarten, dziś w Penzing, 14 dzielnicy Wiednia, zm. 6 lutego 1918 w Wiedniu) – austriacki malarz i grafik, symbolista. Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli secesji, przywódca wiedeńskiego modernizmu.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoSpełnienie
ArtystaGustav Klimt
Pojemność0,1 l
Długość12 cm
Szerokość12 cm
Wysokość8 cm
MateriałPorcelana Bone China
Mycie ręcznetak
Uwagizalecane czyszczenie ręczne przy użyciu łagodnego środka czyszczącego, aby zachować wspaniałe kolory i złotą dekorację

Produkty powiązane

Nowość Promocja