Filiżanka do espresso 0,1l Wiosna/Lato A. Mucha

Filiżanka do espresso ze spodkiem marki Goebel o pojemności 0,1l, ozdobiona jedną z najsłynniejszych reprodukcji wybitnego malarza i grafika Alfonsa Muchy Wiosna i Lato 1900. 
Została wykonana ręcznie. Dołączony jest do niej certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

67-011-63-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

186,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Alfons Maria Mucha (ur. 24 lipca 1860 w Iwanczycach, zm. 14 lipca 1939 w Pradze) − czeski grafik i malarz, jeden z czołowych przedstawicieli secesji i fin de siècle'u.Twórczość Muchy łączy tradycje bizantyjskie i współczesne. Znakiem rozpoznawczym Muchy są grafiki kobiet w stylu belle époque – wyidealizowana postać pięknej kobiety otoczonej naręczem kwiatów i liści, symbolami i arabeskami.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoCztery pory roku
ArtystaAlfons Mucha
Rozmiarwys. 8 cm, spodek Ø12cm
Pojemność0,1 l
Materiałporcelana
Mycie w zmywarce:nie zaleca się
Nowość Promocja