Filiżanka do espresso 0,1l Dom Artysty - Claude Monet

Filiżanka do espresso ze spodkiem ozdobiona jedną z najsłynniejszych reprodukcji wybitnego malarza impresjonisty Clauda Monet Dom Artysty (The Artist’s House).
Filiżanka wykonana z wysokiej jakości niemieckiej porcelany Goebel. Dołączony jest do niej certyfikat potwierdzający jakość wyrobu.

67-011-64-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

186,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Oscar Claude Monet (ur. 14 listopada 1840 w Paryżu, zm. 5 grudnia 1926 w Giverny) − francuski malarz, jeden z twórów i czołowych twórców impresjonizmu. Claude Monet jest uznawany w każdym aspekcie niemal za założyciela francuskiego malarstwa impresjonistycznego. Sam termin ten pochodzi z jednego z jego obrazów "Impression, Sunrise" (Impresja, wschód słońca).

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoDom Artysty
ArtystaClaude Monet
Rozmiarwys. 8 cm
Pojemność0,1 l
Materiałporcelana
Nowość Promocja