Bulionówka ze spodkiem - Tajemniczy Ogród

Kolekcja Tajemniczy Ogród (org. Brillance Fleur)- delikatna porcelana bone china Rosenthal, subtelnym motywem kwiatowym projektu  Reguli Stüdli. Elementy kolekcji wykonane są z cienkiej porcelany ecru, a subtelny kształt doskonale podkreśla dekoracja kwiatowa.

10530-405101-10420
Stan: Wysyłka do 7 dni*

Bezpłatna dostawa
320,00 zł
297,60 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 320,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Kolekcja Tajemniczy Ogród - delikatna porcelana bone china o pięknym odcieniu, udekorowana wykwintnym, ale subtelnym motywem kwiatowym, zaprojektowanym przez szwajcarską projektantkę Regula Stüdli. Każdy z elementów kolekcji zostałl wykonany z cienkiej, zwiewnej porcelany, której subtelny kształt doskonale podkreśla dekoracja kwiatowa. Tajemniczy Ogród to kolekcja, która niesie ze sobą podziw, piękno i elegancję. Uzupełnieniem kolekcji jest seria szklanych, pełnych wdzięku wazonów.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRegula Stüdli
KolekcjaTajemniczy Ogród
Pojemnośćbulionówka 0,37l, spodek 18,5 cm
MateriałPorcelana Bone China
Mycie ręcznetak
Nowość Promocja