Obniżka!

Figurka Mikołaj mini 10cm Jim Shore

Jeden z napopularnieszych Mikołajów teraz w wersji miniaturki, aby stał się uroczą dekoracją świątecznego stołu i wprowadzał wesoły i ciepły klimat Bożego Narodzenia. Figurka w bajecznych kolorach i wyjątkowym stylu, który niewątpliwie jest charakterystyczny dla projektów Jima Shore’a. Urzekający projekt figurki niewątpliwie potwierdza styl znakomitego artysty Jima Shore’a dla marki Heartwood Creek i Enesco. Dekoracja bożonarodzeniowa w ludowym stylu jest ręczne malowana, co  nadaje jej unikalność i wyjątkowość. Figurka zapakowana jest w firmowe pudełko. 

4058810
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

109,00 zł
92,65 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 76,30 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

JIM SHORE

Jim Shore i jego kolekcja Heartwood Creek® świętuje piętnaście lat wspaniałej i wielokrotnie nagradzanej pracy.

Na całym świecie kolekcja prezentuje niepowtarzalny ręcznie rzeźbiony styl Jima Shore, który łączy tradycyjne motywy amerykańskiej i europejskiej sztuki ludowej z motywami i formami, obszerną paletą kolorów i dbałością o szczegóły, tworząc wspaniałe kolekcje dekoracji wnętrz.

Wszystkie figury są ręcznie malowane, zapewniając jakość i autentyczność.

W ciągu ostatnich piętnastu lat kolekcja Heartwood Creek ewoluowała od zaledwie kilku figurek Mikołajów do obszernej kolekcji na sezon Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Jim Shore projektuje figury aniołów i zwierząt, a każdy projekt pozostał wierny oryginalnemu stylowi Jimai jego miłości do kolorów i bogatej tradycji sztuki ludowej.

Opis

Rozmiar10 cm
Materiałspiek alabastrowy
OpakowaniePrezentowe
Nowość Promocja