Wazon 22cm Brązowy Paper Bag

Niezwykły wazon "Paper Bag" o rozmiarze 22cm w kolorze brązowej papierowej torby, który swym wyglądem łączy uniwersalność, postęp i innowacyjność. Został zaprojektowany w ten sposób, aby przypominał papierową torbę. Realiztyczny kształt zagnieceń w papierze dopełnia jego kolor oraz wysokiej jakości matowa porcelana marki Rosenthal.

23500-203020-66022
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
Bezpłatna dostawa
360,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylNowoczesny
ProjektantTapio Wirkkala
KolekcjaPaper Bag
Rozmiarwys. 22 cm
Materiałporcelana

Produkty powiązane

Nowość Promocja