Wazon z porcelany 14cm Pocałunek Gustav Klimt

Wazon na kwiaty z procelany, ozdobiony najsłynniejszą reprodukcją wybitnego symbolisty Gustawa Klimta - Pocałunek. Biały Wazon z biskwitowej porcelany z fragmentem obrazu Pocałunek dekorowany złotem.
Wazon został wykonany ręcznie w fabryce Goebel. Dołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

66-500-40-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

235,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze obrazu:
Gustav Klimt (ur. 14 lipca 1862 roku w Baumgarten, dziś w Penzing, 14 dzielnicy Wiednia, zm. 6 lutego 1918 w Wiedniu) – austriacki malarz i grafik, symbolista. Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli secesji, przywódca wiedeńskiego modernizmu.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoPocałunek
ArtystaGustav Klimt
Rozmiar14cm
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja