Nowy

Lampa Crystal niebieska - Maison Berger

Lampa zapachowa Crystal od Maison Berger Paris to przepiękny elegancki flakonik o kobiecych kształtach pokryty niebieskim lakierem, bardzo nowoczesny. Jego fasetowana bryła wnosi nutę rock'n'rolla i pewną dynamikę. Okrągła ramka nadaje lekkości i miękkości. Oddaje hołd nowoczesnej kobiecie we wszystkich jej wymiarach.

4496
Stan: Wysyłka do 14 dni

200,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Lampa zapachowa Berger to niezwykła konstrukcja. Korpus zawiera zbiornik na perfumy w którym zanurzony jest knot przez który olejek trafia do palnika na końcu konstrukcji. W wyniku wysokiej temperatury lampa uwalnia woń perfum i nie tylko odświeża, ale i dezynfekuje powietrze.

Francuska marka Maison Berger Paris powstała w 1898 r. i skupiała się na zapachach do wnętrz. Założycielem marki był aptekarz Maurice Berger, który wynalazł i opatentował pierwszą lampę oczyszczającą powietrze i do dziś produkowana jest według ówczesnego projektu.

Marka do współpracy pozyskała znanych projektantów jak choćby Lalique’a czy Galle. Dzięki nim mała lampka zapachowa o aptecznym rodowodzie urosła do rangi dzieła sztuki, stając się przedmiotem pożądanym w najelegantszych paryskich salonach. Ambasadorką marki była nawet sama Coco Chanel.

Obecnie lampy zapachowe Maison Berger można wybrać z bogatej oferty wzorów dekoracyjnych. Flakoniki są szklane i porcelanowe, skromne i bogato zdobione kamieniami szlachetnymi i stanowią dziś niezbędny element designerskich wnętrz.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaCrystal
Pojemność350 ml
Długość10 cm
Szerokość10 cm
Wysokość13 cm
Kolorniebieski
Materiałszkło

Produkty powiązane

Nowość Promocja