Zestaw June kryształowy, lampa + zapach - Maison Berger

Zestaw June - lampa szklana + zapach Neutralny (250 ml) marki Maison Berger Paris, to elegancki flakonikGrube szkło jest oznaką stabilności, a przejrzystość pozwala kontrolować poziom olejku w lampie. Zapach Neutralny, którego zadaniem jest usunięcie niepożądanych zapachów bez wprowadzenia do pomieszczenia nowego aromatu. Opcjonalnie może mieszać olejek neutralny z dowolnym zapachem Lampe Berger, aby uzyskać podwójny efekt – zniwelowania zapachów niechcianych i wypełnienie wnętrza wybranym aromatem  o kontrolowanej indywidualnie intensywności.

4492
Stan: Wysyłka do 14 dni

185,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Lampa zapachowa Berger to niezwykła konstrukcja. Korpus zawiera zbiornik na perfumy w którym zanurzony jest knot przez który olejek trafia do palnika na końcu konstrukcji. W wyniku wysokiej temperatury lampa uwalnia woń perfum i nie tylko odświeża, ale i dezynfekuje powietrze.

Francuska marka Maison Berger Paris powstała w 1898 r. i skupiała się na zapachach do wnętrz. Założycielem marki był aptekarz Maurice Berger, który wynalazł i opatentował pierwszą lampę oczyszczającą powietrze i do dziś produkowana jest według ówczesnego projektu.

Marka do współpracy pozyskała znanych projektantów jak choćby Lalique’a czy Galle. Dzięki nim mała lampka zapachowa o aptecznym rodowodzie urosła do rangi dzieła sztuki, stając się przedmiotem pożądanym w najelegantszych paryskich salonach. Ambasadorką marki była nawet sama Coco Chanel.

Obecnie lampy zapachowe Maison Berger można wybrać z bogatej oferty wzorów dekoracyjnych. Flakoniki są szklane i porcelanowe, skromne i bogato zdobione kamieniami szlachetnymi i stanowią dziś niezbędny element designerskich wnętrz.

Opis

StylPonadczasowy
Pojemnośćlampa: 260 ml, olejek zapachowy 250 ml
Kolorprzezroczysty
Materiałszkło
Uwagizestaw zawiera: 1 x lampa, 1 x olejek, 1 x ażurowa nasadka, 1 x wygaszacz, 1 x palnik, 1 x lejek, 1 x instrukcja obsługi w języku polskim

Produkty powiązane

Nowość Promocja