Figurka Matki Dwóch Baletnic 81 cm - Limitowana edycja

Figurka z porcelany przedstawiająca matkę dzielącej pasję do tańca z dwiema córkami. Figurka odzwierciedla scenę pełną czułości i wrażliwości, a jednocześnie wysoce realistyczną. Macierzyństwo jest stałym źródłem inspiracji dla artystów Lladró. Piękna dekoracja, idealna na prezent.

Limitowana edycja: 500 sztuk.

01011893
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
51 700,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

ProjektantJuan Carlos Ferri Herrero
Długość56 cm
Szerokość53 cm
Wysokość81 cm
Materiałporcelana
Kategorie figurekKobiety

Produkty powiązane

Nowość Promocja