Figurka Weź mnie! 11x9 cm

Figurka Take me Home!, wykonana z porcelany słynnej manufaktury Lladro z Hiszpanii. Mały piesek wtulony w bukiet kwiatów w wazonie zdaje się prosić o zabranie go domu, a będzie oddanym przyjacielem. Kwiaty wykonane są ręcznie z wyjątkowo cienkiej porcelany. Figurka wykonana i malowana ręcznie.

Do figurki dołączony jest certyfikat.

01006574
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
2 209,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

ProjektantJuan Huerta
Rozmiar11x9 cm
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja