Figurka Pies - Niezwykli przyjaciele 23 cm - Lladró

Figurka z porcelany Pies - Niezwykli przyjaciele. Kolekcja inspirowana zabawną, nowoczesną i pełną wyobraźni koncepcją relacji między pozornie niemożliwymi do pogodzenia zwierzętami. To zabawne założenie daje początek innowacyjnym, współczesnym kreacjom. Przedmioty z kolekcji wykonane są z porcelany szkliwionej zdobionej emaliami i lakierami w pastelowych tonacjach oraz detalami w złotym połysku. Świadomy ukłon w stronę ducha przyjaźni, która nie zna granic płci, rasy ani etykiet. Piękna dekoracja od Lladró

01009553
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
6 026,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

KolekcjaNiezwykli przyjaciele
DziełoPies
Długość10 cm
Szerokość7 cm
Wysokość23 cm
Materiałporcelana
Kategorie figurekZwierzęta

Produkty powiązane

Nowość Promocja